Про школу

У чому полягають

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Найвищий професійний рівень
Школа повного дня
Індивідуальний підхід
Охорона
Поглиблене вивчення іноземних мов
Мистецькі заходи
Оптимальна кількість учнів у класі
Розвиваючі студії

Про колегіум

1 вересня 1997 був відкритий Харківський Колегіум - особливий навчальний заклад з власною історією, атмосферою, традиціями.

У 2001 році Колегіум брав участь в обласному конкурсі «Школа року» і переміг у номінації «Новий час - нові шляхи управління розвитком школи».

23 березня 2007 року Колегіум став переможцем Національного бізнес-рейтингу і отримав почесне звання "Лідер галузі" з врученням однойменного Почесного диплома і медалі.

У 2014 році Колегіум переміг у Всеукраїнському конкурсі «Школа сприяння сталому розвитку», і отримав Диплом та Почесний знак Національної Академії педагогічних наук України.

Безпека
територія школи цілодобово під наглядом охорони. Та не лише охорона гарантує безпечні умови для кожної дитини, але і класний керівник та тьютор.
Знання
мова йде, не тільки про інтенсивний курс англійської мови та поглиблене вивчення математики й логіки, а й високі показники успішності учнів, їх бажання та наполегливість у вивченні різних предметів.
Розвиток
всебічно розвинена дитина - це запорука щасливого майбутнього. Тому наша програма підлаштовується під індивідуальну траєкторію розвитку кожного учня.
Колектив
за роки існування Харківського колегіуму сформувався колектив висококласних професіоналів. Вчитель для нас -це не професія , а покликання.
Наші

сертифікати