Пишаємося нашими вчителями, батьками та учнями

«Харківський колегіум» продовжує працювати!

Об’єднавшись, колектив нашої школи продовжує проводити заняття, а учні — навчатися, незважаючи на складні умови.

У вільний час вчителі, учні та батьки займаються волонтерською діяльністю та активно беруть участь у благодійних акціях та заходах. Таким чином, ми не тільки допомагаємо здобути освіту нашим дітям, але й робимо внесок у нашу Перемогу, знаходячись кожен на своєму місці.

Ми хочемо поділитися з вами мотвуючими історіями про наших учителів, учнів та батьків, які у свій вільний час допомагають іншим українцям.

Олена Стельмах

Олена Стельмах – тьютор, логопед. Перебуваючи за кордоном, проводить заняття онлайн у 4-В класі, а у вільний час записує аудіоказки та волонтерить.


Олена разом із командою зустрічає біженців, допомагає їм адаптуватися, відправляє гуманітарну допомогу до України. Двічі на тиждень проводить розвиваючі заняття з дітьми 6-14 років у пункті прийому біженців.

«Дуже хочу додому», — ділиться думками Олена Анатоліївна.

Вікторія Мазур

Вікторія Мазур – тьютор у 3-х класах. У вільний час займається волонтерською діяльністю, записує аудіоказки для шкільного YouTube каналу.


«Приїхала. Знайомі сказали, що працюють волонтери.
Я [туди] пішла, ось і все»
, — розповідає свою історію Вікторія Віталіївна.


«Почалась війна — стараюся спілкуватись українською. З Харкова поїхала, почуття провини за це не проходить. Зараз працюю волонтером у школі в Черкаській області. Люди тут чудові, дуже допомогають: усі згуртовані, і працюють з великою вірою в нашу Перемогу. Місцеві мешканці приносять продукти, в'яжуть носки, підприємці везуть готову продукцію.

Ми, волонтери, робимо пиріжки, вареники, налисники. Складаємо і відправляємо захисникам.
Дуже вдячна всім за підтримку». ​

«Пішла працювати волонтеркою, бо хочеться чимось наблизити нашу Перемогу. І так вже хочеться повернутися до Харкова, скоріш побачити всіх своїх, — порозкидало сім'ю...».

Лілія Крамських

Лілія Крамських – практичний психолог. Перебуває у Харкові та надає дітям психологічний супровід.


«Я допомагаю зараз дітям, яким дуже важко виражати себе, свої почуття. Багато з них не розмовляють, тому я використовую в роботі мандали Юнга».

Іще декілька історій:

Ми безмежно вдячні усім, хто працює на Перемогу України, час якої неодмінно настане. І пам'ятайте:

Україна — наш спільний дім, і саме зараз вона як ніколи потребує нашої допомоги.