• +380 (57) 732-56-41
  • collegium_nvk@ukr.net
  • Харьков, ул. Тарасовская 6а
  • Новости «Коллегиума»

    Переможці районних олімпіад з базових предметів 2017/2018 н.р.

    Вітаємо наших інтелектуальних олімпійців!
    Пишаємося вами!

    Витяг з наказу №43 о/д від 13.02.2018 «Про підсумки участі учнів в колегіуму у II та III етапів Всеукраїнських олімпіад з базових предметів»

    Нагородити дипломами і грошовою премією учнів-призерів районних та обласних олімпіад

    Прізвище, ім’я Клас Предмет Учитель Місце
    1. Задорожний Даніла Рос. мова Овчаренко В.І. І
    2. Мисютіна Поліна 10Б Рос. мова Овчаренко В.І. ІІІ
    3. Задорожний Даніла Історія Дюков В.В. ІІІ
    4. Замчій Софія 10Б Історія Дюков В.В. ІІІ
    5. Жук Валерия 11А Історія Дюков В.В. ІІ
    6. Задорожний Даніла Математика Кінаст О.М. ІІ
    7. Сініцин Герман Математика Конопля О.О. ІІІ
    8. Задорожний Даніла Фізика Лялікова О.І. ІІ
    9. Морозов Єгор 11А Фізика Лялікова О.І. ІІ
    10. Константинова Альона Англ. мова Стрєлова О.С. ІІ
    11. Задорожний Данила Англ. мова Стрєлова О.С. ІІІ
    12. Мисютіна Поліна 10Б Англ. мова Стрєлова О.С. ІІІ
    13. Мірошнікова Арина 10Б Англ. мова Стрєлова О.С. ІІІ
    14. Семенова Олександра 10А Англ. мова Стрєлова О.С. ІІ
    15. Жук Валерія 11А Англ. мова Стрєлова О.С. ІІ
    16. Савіна Діана 10Б Нім.мова Жук Т.В. ІІІ
    17. Задорожний Данила Хімія Вороніна О.М. ІІІ
    18. Данильєв Роман Хімія Вороніна О.М. ІІІ
    19. Задорожний Данила Укр. мова Несвітайло Н.В. І
    20. Мисютіна Поліна 10Б Укр. мова Коваленко К.В. ІІ
    21. Жук Валерія 11А Укр. мова Циганкова Н.В. І
    22. Ємець Марк 11А Економіка ІІ
    23. Селевін Андрій 11А Правознавство Дюков В.В. І
    24. Замчій Софія 10-Б Правознавство Пилипчатіна Л.М. ІІ
    25. Дзюба Максим Правознавство Пилипчатіна Л.М. ІІ
    26. Мисютіна Поліна 10Б Конкурс ім. Шевченка Коваленко К.В. ІІ
    27. Мірошнікова Арина 10Б Конкурс ім. Шевченка Коваленко К.В. ІІ
    28. Шевченко Єлизавета Конкурс ім. Шевченка Коваленко К.В. ІІ
    29. Осієва Сабіна Конкурс ім. Яцика Галєєва І.М. ІІІ
    30. Козлов Олексій Конкурс ім. Яцика Гомон О.В. ІІІ
    31. Гаєвський Ярослав Конкурс ім. Яцика Стародуб Н.В. ІІІ
    32. Гончаров Олександр Конкурс ім. Яцика Стародуб Н.В. ІІІ
    33. Семенова Олександра 10Б МАН Самарін В.В. І
    34. Жук Валерія 11-а Англ. мова
    (область)
    Стрєлова О.С. 2
    35. Жук Валерія 11-а Укр. мова
    (область)
    Циганкова Н.В. 3
    36. Жук Валерія 11-а Укр. мова
    МАН
    (область)
    Циганкова Н.В. 1
    37. Емец Марк 11-а Економіка
    МАН
    (область)
    2
    38. Морозов Єгор 11-а Фізика
    МАН
    (область)
    3
    39. Селевін Андрій 11-а Правознавство
    (область)
    Пилипчатіна Л.М. 2