• +380 (57) 732-56-41
 • collegium_nvk@ukr.net
 • Харьков, ул. Тарасовская 6а
 • Останній дзвоник

  Настав останній шкільний день,
  Колегіум вітає вас зі святом!
  Останній дзвоник «каже»: «Дзень» –
  Колегіїсти з радістю лишають парти.

  Ми вітаємо усіх колгеіїстів з початком літніх канікул! Для 4-х класів ці канікули будуть особливими, адже з нового навчального року вони вже не повернуться до своїх перших вчителів. Новий етап настане і в 9-х класах: вони переходять з середньої школи до старшої. Вітаємо вас та бажаємо успіхів та нових досягнень!

  Але, все ж таки, декого не вистачає? В останній раз на шкільну лінійку запрошуються учні 11-А класу – випускного класу 2018 року (класний керівник – Сінєкова Ірина Володимирівна).

  Випускники, ану пригадаймо, якими ви були, коли вперше прийшли до школи! В цьому вам допоможуть теперішні першоклассники!

  «Прощавай, Колегіуме, нас змінююь гідні люди», – з такими словами випускники передають першоклассникам ключ до Країни знань.

  Випускники, вам – слово!

  Настав час запалити нову зірку в нашому Колегіумі! Право це зробити надається директорові «Харківського колегіуму» Бєлічевій Тамарі Миколаївні.

  Сьогодні ви залишаєте рідний колегіум, бажаємо вам доброї вдачі, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!

  Право надати останній дзвоник надається заступнику директора з навчальної частини Циганковій Наталії Володимирівні, класному керівнику 11-А класу Сінєковій Ірині Володимирівні та учням 11-А класу!

  Запрошуємо усіх колегіїстів на останній урок!