• +380 (57) 732-56-41
 • collegium_nvk@ukr.net
 • Харьков, ул. Тарасовская 6а
 • Новости «Коллегиума»

  Тиждень безпеки дорожнього руху. Єдиний національний урок

  Згідно Загального плаку заходів з проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху 13.11.2020, з 10.00 до 16.00 год. буде проведено Единий національний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна» у загальноосвітніх навчальних закладах. Трансляція відбудеться на youtube каналі «Безпечна країна» за посиланням — https://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна.

  Благодійний ярмарок

  Цієї п’ятниці відбувся благодійний ярмарок, щоб на зібрані кошти допомогти дитячому притулку в с. Коротич та учениці гімназії №82 (діагноз — поліпоз кишечника). Три класи — 8-А (1), 9-Б (2) та 9-А (3) — зібрали під час ярмарку найбільше коштів. Найкращий продавець цього ярмарку — Бондаренко С.

  Вітаємо переможців районного етапу міської олімпіади «Путівка в науку»

  Пишаємось результатами: команда учнів школи отримала диплом за 3 командне місце в олімпіаді «Путівка в науку». Дюков Л. отримав диплом 3 ступеня з природознавства, Михайлов Д. отримав грамоту в номінації «Юний захисник природи», Маслак В. отримав грамоту в номінації «Юний біолог». Успішно виконали завдання з української мови Штепенко Т., Данильєва С., Руссу М., з математики […]