• +380 (57) 732-56-41
 • collegium_nvk@ukr.net
 • Харьков, ул. Тарасовская 6а
 • Новости «Коллегиума»

  Колегіум взяв участь у відкритті «Школи юного обмудсмена»

  7 листопада 2018 року на базі Харківського університету міського господарства ім О.М. Бекетова відбулось урочисте відкриття «Школи юного обудсмена». Новацію було втілено за сумісної ініціативи Департаменту освіти Харківської міської ради, ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та Харківської міської організації учнівського самоврядування.

  На відкритті «Школи юних омбудсменів» були присутні більше 150 учасників і гостей: члени правових учнівських комісій, лідери учнівського самоврядування закладів освіти, педагоги, куратори учнівського самоврядування, методисти з виховної роботи управлінь освіти адміністрацій районів, науковці, представники міської батьківської ради. Омбудсмені-початківці приїхали до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з усіх районів і з 78 шкіл міста — як діти, так і дорослі, адже інститут шкільного омбудсмена передбачує сумісну правозахисну діяльність двох делегатів: від школярів і від викладацького складу.

  Шкільними омбудсменами у «Харківскьому колегіумі» стали: учень 10-А класу Вінник Кирило (Президент організації шкільного самоврядування) та заступник директора з НВР Пилипчатіна Людмила Миколаївна.

  Такий напрям діяльності є новим для нашої школи, тому наші омбудсмени охоче відвідуватимуть лекції, практичні заняття, майстер-класи, які пройдуть упроводж поточного начального року на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, аби підвищити або закріпити свій рівень обізнаності в правових аспектах, навичках критичного мислення, психологічної підготовки.

  При написанні цієї статті певну частину матеріалу було взято з цього сайту. Авторські права на ці матеріали належать їх власникам.

  Tags