• +380 (57) 732-56-41
 • collegium_nvk@ukr.net
 • Харьков, ул. Тарасовская 6а
 • Новости «Коллегиума»

  День науки в Колегіумі

  Сьогодні у Колегіумі відбувся День науки, учні 9-11 классів мали можливість ознайомитись з презентацією наукових робіт в Малій академії наук, які стали призерами II та III етапів конкурсу-захисту в МАН.

  Жук Валерія презентувала свою роботу «Художній простір у дитячій повісті (на матеріалах творів О. Радушинської «Метелик в крижаному панцирі», С. Гридіна «Не такий»)». Саме ця робота посіла I місце у Всеукраїнському конкурсі МАН. Присутні були у захваті від блискучого виступу Валерії!

  Морозов Єгор представив тему «Оцінка раціональності прямого отримання водороду на борту автомобіля». Технічні подробиці цієї доповіді вразили учнів та вчителів, оскільки демонстрували глибоке занурення у тему.

  Цікавим є досвід залучення до шкільної наукової конференції студентів Харківського національного університету міського господарства ім. О. Бекетова. Виступ Дар’ї Солопихіної викликав зацікавленість присутніх, бо тема, піднята у презентації, є надзвичайно актуальною: «Правове регулювання обігу криптовалюти у зарубіжних країнах та Україні».

  Ця конференція має на меті надихнути учнів старших класів до серйозних занять наукою, бо майбутні науковці сьогодні — за шкільними партами.